0
0
0

Як відрізнити професійний фарфор3

Як відрізнити професійний фарфор3

Мало хто знає, але в готельної, ресторанної та подібних сферах обслуговування використовується професійний фарфор. Виглядає і звучить він так само, як і звичайний, але все ж має деякі вагомі від нього відмінності. Його використання обумовлене в основному економічною стороною питання - він набагато краще зберігає всі свої цінні якості навіть при інтенсивній його експлуатації.


5 головних відмінностей професійного порцеляни від звичайного

1. Професійний фарфор менш сприйнятливий до зносу і має високу міцність. За рахунок спеціального ущільнення країв даний посуд не так схильна до сколів і тріщин, як посуд зі звичайного порцеляни, до того ж вона краще зберігає тепло. Ще такий фарфор більш пристосований для миття в посудомийній машині і прекрасно підходить для мікрохвильових печей.

2. Більшість предметів даного посуду займають мінімум місця при зберіганні і транспортуванні за рахунок якості stackable - це дозволяє такому фарфору ідеально штабеліроваться, що дуже зручно на будь-якій суспільній кухні.

3. Завдяки особливим технологіям виготовлення, чашка з такого фарфору не впаде з блюдця при нахилі до 70 градусів. Це вкрай важливо і допомагає уникнути величезного розбою посуду в корабельних ресторанах і в тих випадках, коли у офіціанта занадто багато посуду на підносі.

4. Професійному фарфору властива найбільша функціональність і універсальність. Класичний дизайн предметів з таких наборів робить їх легкозамінними і допускають безліч варіантів сервіровки. Такий посуд не зажадає заміни при перегляді концепції, стилю, дизайну приміщення - класика завжди в моді. Це дозволяє заощадити чимало коштів, до того ж на білий фарфор завжди легко нанести будь-який фірмовий товарний знак.

5. Посуд з цього фарфору виготовляють найбільш гладкою - ніяких виступів і поглиблень, надлишок рельєфу, хитромудрих орнаментів. Це робиться на догоду гігієну, адже посуд з візерунками і нестандартної форми важко відмивається в посудомийній машині. Тоді її доводиться перемивати, а це зайві витрати часу і грошей. В такому порцеляні зазвичай використовується спеціальна заливка. Посуд з нього буде абсолютно гладкою на дотик, але на вигляд здасться рельєфною, ніж виграє як з візуальної, так і з практичною боку питання.

Як відрізнити професійний фарфор

Коментарі